top of page

Biz Kimiz ?

WETEC, kurulduğu 1986 yılından bu yana, Otomasyon sektörünün gelişimi için endüstriyel kontrol sistemi ve tasarımı konusunda bilgi birikimi ile plastik enjeksiyon makineleri için robot sistemleri üretmektedir. Zamanla oluşan satış taleplerini karşılamak için 2000 yılında Tayvan Huaya Teknoloji Park'ta 5.000 metrekare alanda yeni fabrika kuran WETEC, sürekli gelişim felsefesi ile ürün gamını ve kullandığı teknolojileri genişletmektedir.

Firmamız sektöründe oldukça önemli deneyimlere sahip olmuş ve dünyanın birçok ülkesinde kendi alanında öncü firmalarla da teknolojik iş birliğini sürdürerek itibarini arttırmıştır. 

WETEC pazarlama ağı halihazırda Tayvan ve Çin'in birçok yerinde, güneydoğu Asya, Hindistan, İngiltere, Kuzey ve Doğu Avrupa, Orta ve Güney Amerika, Avustralya, Güney Afrika gibi birçok bölgede aktif hizmet vermektedir.

Türkiye pazarına ise 2013 yılı sonunda giren WETEC, geçen zaman diliminde pazarda ciddi pay yakalamış ve başta otomotiv ve beyaz eşya olmak üzere, sektörde tercih edilen bir marka haline gelmiştir. 7/24 servis desteği, maksimum müşteri memnuniyeti felsefesi, stoktan hızlı ürün tedariki ile her türlü müşteri ihtiyacını karşılamak için sürekli gelişen ve büyüyen bir yapı ile İstanbul merkezli WETEC EUROPE şirketi ile hizmetlerine devam etmektedir. Herhangi bir distribütör veya acente ile çalışmadığı için, üretici-müşteri arasındaki direk bağlantıyı kurmakta ve stabil hizmet kalitesi ve fiyat politikası olarak da avantajlı hale gelmektedir. 

2016 yılında yakaladığı %120'lik büyüme ile pazardaki yerini güçlendirmiş ve sürekli gelişen müşteri portföyü ile de bu büyümeyi teyit etmektedir.

Fiyat/performans noktasındaki avantajı ile müşterilerine optimum ürünler ve hizmet sunmaya devam eden WETEC, sadece ürün satışı değil, sistemin devreye alınması, proje yönetimi, ilk defa robot kullanacak firmalara teknik destek gibi hizmetleri de ürün satışınım bir parçası olarak standart olarak sunmakta, müşteriye çözüm ortağı olarak yaklaşmaktadır.

WETEC
Kurulum yapılmış ülkeler
locations_map-min.jpeg
bottom of page