REFERANSLAR

WETEC robotlar otomotiv, beyaz eşya, medikal, elektrik/elektronik başta olmak üzere birçok sektörde, ana sanayi ve yan sanayi olarak üretim yapan firmalarda kullanılmaktadır. Yüksek teknoloji ve performans, ekonomik fiyat, maksimum servis memnuniyeti  ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Halil Hergüner

Sa-Ba Endüstriyel Ürünler - Üretim Müdürü

"WETEC, Türkiye organizasyonunun kurulumu aşamasında, pazarda aranan ve eksiği görülen tüm konuları iyi etüt etmiş bir şekilde pazara hızlı ve rekabetçi bir giriş yaptı. Rekabetçi olması, acaba mı dediğiniz yatırımları, 'evet bu yatırımı yapabiliriz' dedirtir bir konuma getirdi. Aslında daha önemlisi; ürünlerinin rekabetçi, stabil, güvenilir olmasının yanında, firmanın tamamının kültürü olmuş satış sonrası destek mantığı her şeyin önüne geçti.

Başarılarınızın devamını dileriz."

Mehmet Avşar

Plasma Plastik - Fabrika Müdürü

"Gerek satış ve teknik ekibin sektördeki uzun geçmiş ve tecrübesi, gerekse aldığımız referanslar neticesinde WETEC robotlar ile çalışmaya başlamaya karar verdik. İlk tecrübemizden sonra, robotların yetenek, stabilite ve güvenilirlik bakımından oldukça tatmin edici bir performansa sahip olduklarını gördük. Fiyat bakımından da rakiplerine göre rekabetçi olan bu robotlar, artık fabrikamızın ayrılmaz birer parçası oldu. Son olarak, yeni W74 serisi robotlardan sipariş verdik. Sabırsızlıkla gelip, kurulmasını bekliyoruz. Aldığımız toplam hizmet açısından da WETEC, tam bir müşteri odaklı politika izliyor. Satış sonrası da, gerek teknik ekip, gerekse yönetim olarak hiçbir zaman bizi yanliz bırakmadılar. Tüm WETEC ekibine teşekkürler. Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle…"

1 / 2

Please reload

Detaylı referans listesi için iletişime geçiniz